Partnerzy

Meus

Firma istnieje od 2008 r. Od samego początku działalności rozwijamy swoją własną gamę produktową. Podkreślamy fakt, iż sami produkujemy to, co następnie trafia na półki sklepowe i do Waszego arsenału. Naturalnie produkujemy - to nasza misja. Naszą działalność produkcyjną opieramy na doświadczeniu zdobytym nad wodą, sugestiach wędkarzy i co najważniejsze na naturalnych składnikach i sprawdzonych dodatkach wysokobiałkowych.

FlatArt

Nowa jakość na rynku usług reklamowych. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia stron internetowych, identyfikacji wizualnej oraz reklamy, jednocześnie kontynuując swoją edukację w tych obszarach. Stawiamy na rozwój, dzięki czemu nasi klienci zawsze mogą liczyć na ofertę zawierającą innowacyjne rozwiązania. Profesjonalnie podchodzimy do każdego zadania, mając na uwadze maksymalizację zadowolenia ze strony klienta.

http://amazonia24.pl/

Firma Amazonia24.pl z siedzibą w Rudzie Śląskiej powstała z ogromnej pasji jaką jest akwarystyka roślinna.

Nasze bogate i długoletnie doświadczenie w prowadzeniu roślinnych zbiorników pozwala na profesjonalne podejście do klienta. Służymy pomocą w zakresie zakładania nowego akwarium, nawożenia roślin wodnych czy tez doboru odpowiedniego osprzętu do akwarium. Dla nas każdy klient odwiedzający nasz sklep stacjonarny czy też internetowy jest najważniejszy. W naszym sklepie oferujemy Wam drodzy klienci produkty sprawdzone, dobrej jakości i w jak najlepszej cenie.

 

Nasz salon mieści się w Rudzie Śląskiej przy ulicy Norwida 8 w pawilonie handlowym obok Szkoły Podstawowej nr 3. W sklepie oferujemy bogaty wybór sprzętu akwarystycznego takich firm jak Tetra, Aquael, Sera, Aqua Nova, Aqua-Art, Easy Life, HELP, Prodibio, Microbe-Lift, Azoo, Planta Active, Juwel, Zolux i inne. Posiadamy również bogatą ofertę roślin akwariowych i ryb.

DNA Carp

Telewizja Rzeszów na żywo.pl

BITWA NA RYBY

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookie.